cztery implanty All-on-4

cztery implanty All-on-4

4 Implanty umieszcza się w szczęce lub żuchwie po to, by przymocować do nich odbudowę protetyczną, czyli nowe naturalnie wyglądające zęby, które zastępują te utracone wcześniej przez pacjenta.

All-on-4™ to bezpieczne i stałe rozwiązanie na długi czas, które oferuje mocne i stabilne wsparcie dla odbudowy protetycznej oraz gwarantuje naturalny wygląd.Koncepcja leczenia All-on-4® zapewnia pacjentom bezzębnym i z nieuniknionym bezzębiem stałą pełnołukową protezę wspartą na czterech implantach w dniu zabiegu chirurgicznego. To szybko skutkuje zwiększoną satysfakcją pacjenta - w zakresie funkcji, estetyki, odczuwania, mowy i poczucia własnej wartości.

Koncepcja leczenia All-on-4® jest nie tylko najmniej czasochłonną opcja leczenia, ale również najmniej kosztowną w porównaniu z konwencjonalnymi metodami leczenia implantologicznego bezzębia i nieuchronnego bezzębia.

Jedzenie znów stanie się przyjemnością. Możesz czuć się pewnie podczas przeżuwania pokarmów i odczuwać ich smak. Możesz żyć w taki sam sposób jak ludzie, którzy mają swoje naturalne zęby.
To jest powód do uśmiechu. Porozmawiaj z jednym z naszych lekarzy.

 
 
<< powrót

Współpracujemy z: