Wybielanie zębów Wrocław, stomatologia estetyczna - Dental Med

stomatologia estetyczna - wybielanie

Dla wielu z nas zdrowe i kompletne uzębienie jest już niewystarczające. Chcemy jeszcze bardziej podobać się i wywierać na otoczeniu jak najkorzystniejsze wrażenie.

W dużej mierze, to piękny biały uśmiech pozwala nam poczuć się atrakcyjniej i młodziej. W osiągnięciu tego celu pomoże Państwu szeroko rozumiana stomatologia estetyczna. Jest to jeden z segmentów usług oferowanych przez naszą specjalistyczną klinikę we Wrocławiu.

Z wielu przeprowadzonych  badań wynika, że uzębienie jest drugim miejscem twarzy po oczach, na którym koncentruje się wzrok naszego rozmówcy.

Zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej realizowane w naszej klinice:

  • licówki porcelanowe,
  • korony pełnoceramiczne,
  • korony Procera na podbudowie cyrkonowej
  • odbudowy kompozytowe,
  • wybielanie zębów,
  • korekcja linii uśmiechu.

Wybielanie zębów Wrocław - bezpieczeństwo i atrakcyjna cena

Jest to jeden z podstawowych zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej. Wybielaniu podlegają zarówno całe łuki zębowe, jak i pojedyncze ciemne zęby (np. martwe zęby po leczeniu kanałowym). Metod wybielania zębów jest wiele, jednak najbardziej bezpieczny dla pacjenta jest zabieg wybielania wykonywany pod kontrolą stomatologa.

Wybielanie zębów we Wrocławiu metodą Beyond

W ramach tej metody wybielania zębów stosowany jest środek chemiczny, bazujący na nadtlenku wodoru i dwutlenku krzemu, który jest aktywowany światłem przy użyciu specjalnej lampy (Akcelerator Wybielający BEYOND).

Zalecenia przed wykonaniem zabiegu wybielania:

  • zęby powinny być w pełni wyleczone,
  • wymagany jest zdrowy stan dziąseł,
  • należy usunąć osad nazębny.

Zabieg wybielania zębów we Wrocławiu

Na zęby nakłada się specjalny preparat, który jest poddawany działaniu światła emitowanego przez lampę BEYOND. Światło to aktywuje i przyspiesza proces wybielania zębów. Całe wybielanie trwa około 45 min.

Bezpieczeństwo

Długoletnie testy i badania kliniczne wykazały, że wybielanie zębów jest całkowicie bezpieczne zarówno dla zębów, dziąseł, jak i wypełnień, koron czy mostków. Wybielanie nie doprowadza do osłabienia struktury szkliwa i nie zwiększa jego podatności na próchnicę.

Efekt

Efekt wybielający zęby jest długotrwały. Należy pamiętać, że zęby naturalnie ciemnieją z wiekiem. Proces ten zachodzi szybciej, jeśli są one poddawane oddziaływaniu papierosów, kawy, herbaty, wina, ciemnych soków owocowych, itp. Po kilku latach w razie potrzeby wybielanie można powtórzyć.

Po zabiegu

Po zabiegu wybielania należy przez 48 godzin pilnować tzw. "białej diety" (aby utrzymać jak najlepszy efekt wybielania powinno się spożywać produkty mleczne). Ponadto zaleca się stosowanie pasty do zębów niezawierającej fluoru. Przez kolejne 10 dni należy unikać mocnej herbaty, czarnej kawy, soku z czarnej porzeczki czy czerwonego wina.

Ograniczenia

Są to alergie na nadtlenek wodoru lub nadtlenek karbamidu (jednakże bardzo rzadko spotykane). Wybielanie nie powinno być przeprowadzane w czasie ciąży i laktacji oraz u dzieci poniżej 18 roku życia. Pozostałe przeciwwskazania są przejściowe lub wynikają jedynie z braku badań.

Stomatologia estetyczna Wrocław - nocne wybielanie zębów

Inną z metod, którą polecamy w naszych gabinetach jest nakładkowe wybielanie nocne.

W laboratorium protetycznym wykonujemy indywidualnie dla każdego Pacjenta szyny przeznaczone do wybielania zębów, tzw. nakładki. Wraz z nakładkami Pacjent otrzymuje żel wybielający, który samodzielnie codziennie wraz z nakładką umieszcza na zębach. Żel działa na zęby przez cały czas kontaktu (całą noc). Czynność powtarza się w zależności od potrzeb od kilku dni do trzech tygodni. Efekt wybielania jest trwały i przy przestrzeganiu dobrej higieny utrzymuje się przez kilka lat.

Zapraszamy do kontaktu Pacjentów z Wrocławia oraz całego regionu dolnośląskiego, oczekujących najwyższego poziomu usług w ramach stomatologii estetycznej.
 

Wybielanie zębów Wrocław - cena zabiegu

Cena za wybielanie zębów w naszej przychodni we Wrocławiu uzależniona jest od indywidualnych potrzeb pacjenta oraz stopnia przebarwień. Zgodnie z naszym cennikiem, podstawowa cena wybielania nakładkowego to 900 zł, natomiat wybielania Beyond Whitening to 900 zł. Wybielanie zęba martwego kosztuje 450 zł. Warto pamiętać, że nasze ceny są konkurencyjne na rynku i zapewniamy wysoką jakość usług.
 
Jeśli zależy Ci na pięknym, białym uśmiechu, zapraszamy do naszej przychodni na konsultację z naszym specjalistą. Doradzimy Ci, jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla Ciebie, odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy, jaka będzie cena uzyskania pożądanego efektu. Zapewniamy bezpieczeństwo i komfort podczas całego zabiegu oraz doskonały rezultat. 
 
Skontaktuj się z nami i umów na wizytę! Nasza przychodnia stomatologiczna mieści się we Wrocławiu, a nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.
 

<< powrót

Współpracujemy z: