Stomatologia zachowawcza, leczenie próchnicy, chorób miazgi zębów Wrocław

stomatologia zachowawcza
Stomatologia zachowawcza jest dziedziną, zajmującą się leczeniem próchnicy oraz chorób miazgi zębów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod i materiałów, wypełnienie wykonywane jest w bardzo estetyczny i trwały sposób, a sam zabieg jest zupełnie bezbolesny. 

Zastosowanie materiałów mikrohybrydowych oraz nanokompozytów pozwala na uzyskanie koloru wypełnienia identycznego z kolorem zęba pacjenta. Połysk i dopasowanie koloru są doskonałe nawet po 5 latach od założenia wypełnienia. Pragniemy zauważyć, że stomatologia zachowawcza w pewnej mierze zastępuje usługi protetyczne - za pomocą materiałów kompozytowych można trwale odbudować nawet znaczne uszkodzenie zęba powstałem np. w wyniku urazu . 

Materiały, z których korzysta obecnie każdy stomatolog w naszej klinice we Wrocławiu, pozwalają w wielu przypadkach na kosmetyczną odbudowę zęba zakwalifikowanego przez innych lekarzy do odbudowy za pomocą korony protetycznej, która jest znacznie droższym rozwiązaniem. W tym względzie stomatologia czyni stałe postępy, z których także i my skrupulatnie korzystamy.
Zapraszamy do DENTAL MED CLINIC  we Wrocławiu.

W celu umówienie wizyty u stomatologa prosimy o kontakt telefoniczny. 

Rezerwacja: (071) 327 63 13 lub 604 609 012
<< powrót

Współpracujemy z: