ALL-ON-4 ® - UŚMIECH W 1 DZIEŃ

ALL-ON-4 ® - UŚMIECH W 1 DZIEŃ
 
Dzięki innowacyjnej metodzie leczenia jaką jest natychmiastowa odbudowa zębów All-on-4® pacjent w ciągu jednego dnia odzyskuje swój uśmiech. Nowoczesne i bezpieczne rozwiązania oraz współpraca z zespołem specjalistów Laboratorium Protetycznego Dental Lab pozwalają Nam na wykonanie pracy tymczasowej dla pacjenta już w dniu zabiegu. Podsumowując, już po około dwóch godzinach po zabiegu pacjent opuszcza klinikę DentalMed  ze stałym uzupełnieniem tymczasowym.
 
Czym jest stałe uzupełnienie czasowe lub ostateczne?
 
Najprościej mówiąc to uzupełnienie protetyczne przykręcane na stałe do 4 implantów w żuchwie lub w szczęce. Fenomen tej metody polega na tym, że pacjent czuje jakby posiadał swoje naturalne zęby. Może zapomnieć o problemach, które pojawiają się przy protezie ruchomej takich jak wypadanie czy uwieranie protezy, odruch wymiotny, nie mówiąc już o wstydzie przy wydarzeniach publicznych czy konieczność unikania niektórych potraw. Natychmiastowa proteza stabilizowana na implantach daje pacjentowi pełną swobodę w jedzeniu, mówieniu i aktywności fizycznej.
 
Jak wygląda dzień zabiegu?
 
 • pierwszym krokiem po przybyciu pacjenta do kliniki jest znieczulenie miejscowe
 • zabieg – chirurg umieszcza 4 implanty w szczęce lub żuchwie
 • po zakończeniu zabiegu pacjent oczekuje w pokoju relaksacyjnym na pracę tymczasową wykonywaną przez technika dentystycznego w naszym laboratorium
 • doktor mocuje gotową pracę tymczasową, a nasz pacjent wychodzi do domu z nowym uśmiechem
 
Co dalej?
 
Po 3 miesiącach, gdy implanty Nobel Biocare zintegrują się z kością, pacjent wróci do Nas aby pracę tymczasową zastąpić stałą pracą ostateczną. Po szczegółowej analizie oraz ocenie warunków pacjenta dokonywany jest wybór materiału z jakiego zostanie wykonana praca ostateczna. W przypadku zabiegów All-on-4® w ofercie posiadamy dwa rodzaje uzupełnień stałych:
 
 • most na podbudowie cyrkonowej NobelProcera® licowany porcelaną- to rozwiązanie wysoko-estetyczne odpowiednie dla najbardziej wymagających pacjentów
 • tytanowa belka NobelProcera® licowana kompozytem – opcja budżetowa, najczęściej wybierana
 
Obie konstrukcje są przykręcane do implantów. Od dawna w klinice Dental Med stawiamy na rozwiązania stałe – przykręcane, dzięki temu unikamy cementowania, które jest często problematyczne dla pacjenta. Pozwala nam to na odkręcenie pracy protetycznej w dowolnym momencie kiedy zajdzie taka potrzeba, np.  w przypadku uszkodzenia lub w celu higienizacji. Ponadto, konstrukcja przykręcana zapewnia lepszą stabilizację oraz większy komfort i bezpieczeństwo dla dziąseł.
 
Dlaczego współpraca z firmą Nobel Biocare?
 
Nobel Biocare to firma z 60 letnim doświadczeniem, oferująca sprawdzone produkty najwyższej jakości. Dodatkowo zapewnia naszym pacjentom doskonałe,  indywidualne rozwiązania protetyczne NobelProcera®. 
Przy współpracy specjalistów NobelProcera® w USA oraz Dental Lab projektowane i tworzone są uzupełnienia wysokiej jakości z 5 letnią gwarancją. Dzięki temu mamy pewność, że zostanie osiągnięta satysfakcja zarówno lekarza jak i pacjenta.
Nie mamy wątpliwości - Implanty Nobel Biocare oraz rozwiązania protetyczne NobelProcera® to najlepszy wybór z możliwych.
 
Dlaczego warto Nam zaufać?
 
Pacjent zgłaszający się do Dental Med Clinic otrzymuje opiekę na najwyższym poziomie:
 • od pierwszej wizyty do momentu oddania pracy protetycznej jest prowadzony przez jednego lekarza,
 • plan leczenia oraz kosztorys są jasne i przewidywalne, przedstawione po wizycie konsultacyjnej,
 • klinika jest wyposażona w nowoczesne urządzenia do diagnostyki takie jak tomografia komputerowa dzięki czemu pacjent otrzymuje cały pakiet usług w jednym miejscu,
 • posiadamy własne laboratorium,
 • oraz wieloletnie doświadczenie.
Zwracamy uwagę na każdy najmniejszy szczegół, po to aby osiągnąć efekt zarówno funkcjonalny jak i estetyczny. Naszym wspólnym celem jest przywracanie uśmiechów naszych pacjentów, gdyż jesteśmy świadomi tego jak ważną rolę odgrywa uśmiech w życiu każdego człowieka.
 
„Odzyskałem radość i komfort życia dzięki mojemu nowemu uśmiechowi” – takimi słowami nasz pacjent Pan Władysław podsumował efekt swojej metamorfozy! Czy możemy otrzymać lepszy komplement podsumowujący Naszą pracę?
 
Współczesna medycyna, wiedza, doświadczenie pozwalają nam na przywracanie zdrowia jamy ustnej pacjentów.
 
Piękny uśmiech poprawia jakość życia, pozbawia kompleksów, dodając Pacjentowi pewności siebie – My o tym wiemy, wiemy jak tego dokonać!
 
 
<< powrót

Współpracujemy z: