Medycyna estetyczna

 
Medycyna Anti-aging specjalizuje się w zabiegach mających na celu działanie profilaktyczne, opóźniające procesy starzenia się skóry.
 
 
Już od 25 roku życia spada produkcja lipidów w naskórku, spada poziom nawilżenia skóry, każdego roku ubywa około 1,5% kolagenu, który odpowiada za elastyczność i jędrność skóry, pojawiają się pierwsze zmarszczki.
 
Celem zabiegów anti-aging jest pobudzenie komórek skóry do syntezy kolagenu i elastyny, podstawowych białek tkanki łącznej skóry. Kolagen utrzymuje odpowiednią wilgotność skóry, elastyna nadaje skórze sprężystość i elastyczność. Skutkiem zastosowania zabiegów anti-aging jest poprawa kondycji skóry, jej nawilżenia oraz redukcja płytkich zmarszczek.
 
Profilaktyka anti-aging to przede wszystkim zdrowy tryb życia, zdrowe odżywianie i suplementacja, a także zabiegi wspomagające procesy naprawcze skóry.


Zabiegi wykonywane w Dental Med Clinic - Medycyna Estetyczna:
 
 
PROFHILO
 
PROFHILO® zawierający stabilizowane kompleksy hybrydowe, stymuluje aktywną, wielopłaszczyznową przebudowę macierzy zewnątrzkomórkowej, remodeling tkanek i ujedrnienie skóry (twarzy, szyi i całego ciała). Zastosowanie dwóch zabiegow w odstępie jednomiesięcznym.
 
 
Viscoderm
 
VISCODERM® hydrobooster nawilża i wygładza zmarszczki mimiczne i statyczne w obszarze twarzy 
zmarszczki w obszarze czoła
zmarszczki wokół oczu
kurze łapki
pionowe linie wokół ust
bruzdy nosowo-wargowe
zmarszczki marionetkowe
zmarszczki wokół ust
VISCODERM® hydrobooster to stabilizowany kwas hialuronowy oferujący PODWÓJNE DZIAŁANIE: NAWILŻENIE i odbudowę struktury tkanek oraz mechaniczne WYGŁADZENIE większości płytkich zmarszczek, dzięki właściwościom hydrostretch.
 
SUNEKOS 200 i 1200
 
Sunekos 200 okolice oka, SUNEKOS 1200 okolice całej twarzy.
Sunekos to nowy system regeneracji macierzy pozakomórkowej stosowany w procesie biogenezy skóry. Wyróżnia się unikalnym, opatentowanym połączeniem kwasu hialuronowego oraz 6 aminokwasów. Sunekos stymuluje fibroblasty do tworzenia nowych włókien białkowych skóry, takich jak kolagen i elastyna.
Efektem jest wygładzenie zmarszczek, widoczna poprawa jędrności skóry, nawilżenie głębokich i powierzchownych warstw skóry, rozświetlenie i wygładzenie skóry, naturalny, delikatny efekt wolumetryczny, działanie antyoksydacyjne. 
Terapia obejmuje zwykle 4 zabiegi wykonywane w odstępie co 7-10 dni,
 
 
Nuevia Hydro Deluxe
 
Neauvia Hydro Deluxe zawiera 18 mg/ml czystego kwasu hialuronowego, pozyskiwanego z Bacillus subtilis. Tak wysokie stężenie pozwala uzyskać bardzo dobre rezultaty, widoczne już od pierwszego zabiegu. Preparat zawiera także 0,01% hydroksyapatytu wapnia, który dodatkowo pobudza produkcję kolagenu, poprawiając skuteczność terapii. Do osiągnięcia optymalnych rezultatów wystarcza zazwyczaj seria 4 zabiegów przeprowadzonych w odstępach 3 tygodni.
Efektem jest nawilżanie, rewitalizacja, stymulacja produkcji kolagenu, anti aging. Produkt do biorewitalizacji skóry twarzy i ciała. Najczęściej stosuje się w obrębie skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni, odbudowy kolagenu i elastyny. 
 
 
LINERASE
 
Linerase to atelokolagen typu I, przeznaczony do najdelikatniejszych okolic twarzy i całego ciała. Efektem jest poprawa jędrności i gęstości skóry – liftinguje. Wygładza i redukuje zmarszczki. Nawilża i rozświetla skórę. Redukuje blizny. Stosowany w obrębie twarzy, okolice dekoltu, szyi oraz rąk.
 
 
Toksyna botulinowa 
 
Tymczasowa poprawa wyglądu umiarkowanych lub silnych zmarszczek gładzizny czoła, widocznych podczas maksymalnego marszczenia brwi i/lub zmarszczek w okolicy bocznego kąta oka (tzw. "kurze łapki"), widocznych podczas pełnego uśmiechu u dorosłych do 65. rż.
 
 
Juvederm volift retouch
 
Nawilżenie, ujedrnienie ust.
JUVEDERM® VOLIFT® with Lidocaine ma postać żelu o gładkiej konsystencji umożliwiającego uzyskanie naturalnego wygladu i uczucia, minimalnego obrzęku i zasinień oraz dłuższego czasu utrzymywania sie efektow zabiegu.
Zmniejsza lub wygładza linie, zmarszczki i faldy skory, nadajac jej swiezszy i bardziej promienny wyglad, zapewniajac delikatny efekt liftingujacy,  pozwala nawilżyć i zwiekszyc objetosc ust i zniwelowac opadajace kaciki ust i linie marionetki. Umozliwia on uzyskanie harmonijnych i dlugotrwalych efektow utrzymujacych sie nawet do 15 miesiecy.
 

Współpracujemy z: