Czy chciałbyś, aby Twój uśmiech był stale powodem do dumy?
My o to zadbamy! Przyjdź i przekonaj się, że leczenie stomatologiczne może przebiegać komfortowo. Podstawą sprawnego funkcjonowania naszej kliniki dentystycznej we Wrocławiu jest stabilny, dobrze współpracujący oraz sympatyczny zespól pracowników. Troskliwą opiekę zapewnią Ci doświadczeni i cierpliwi lekarze oraz świetnie przygotowane asystentki.

Nowa Siedziba Kliniki 
Po 15 latach przenieśliśmy klinikę na ulicę Żmigrodzką 83.
To zaledwie 1200 m od starej lokalizacji .

 
Nasza nowa klinika to przyjazna przestrzeń, w której poczujesz się spokojnie i komfortowo.

Zaufało nam już ponad 14 tys. Pacjentów.
W DENTAL MED CLINIC we Wrocławiu oferujemy pełen zakres opieki stomatologicznej dla całej rodziny. Wszystkie zabiegi odbywają się bezboleśnie i w miłej atmosferze. Najmłodszych pacjentów otaczamy szczególną troską i dbamy o to, by chętnie i bezstresowo przychodzili na kolejne wizyty. Przekonaj się osobiście, że gabinet stomatologiczny to miejsce, gdzie pacjent także może czuć się zrelaksowany.

Nasze gabinety wyposażone są w nowoczesny sprzęt stomatologiczny oraz najwyższej jakości materiały. Na miejscu znajduje także się dentystyczna pracownia RTG wyposażona w nowoczesny tomograf , który umożliwia nam szybkie i trafne postawienie diagnozy, co jest podstawą prowadzenia skutecznego leczenia stomatologicznego.

Oprócz doskonałego wyposażenia każdego gabinetu dentystycznego, integralną częścią naszej kliniki jest również  laboratorium protetyczne. Dzięki temu możemy naszym pacjentom zaoferować wszystkie sprawdzone i stosowane na całym świecie rozwiązania protetyczne.
Profesjonalny sprzęt dentystyczny, którym dysponuje nasza klinika i laboratorium  oraz szeroka wiedza i doświadczenie każdego przyjmującego dentysty zapewniają naszym pacjentom najwyższy poziom usług stomatologicznych. Zaangażowanie całego zespołu sprawia, że jesteśmy gotowi sprostać wszelkim Twoim oczekiwaniom. Staramy się, aby kolejne etapy leczenia stomatologicznego przebiegały sprawnie i szybko. Szanujemy czas pacjentów - przyjmujemy punktualnie!

Najważniejszym dla nas celem jest Twoje zadowolenie z efektów leczenia prowadzonego w klinice dentystycznej Dental Med we Wrocławiu.
Przyjdź, a my zadbamy o Twój w pełni zdrowy uśmiech!

Współpracujemy z: